AMO BIAŁA PODLASKA

Aktualności

ŚRODA 15.01.2019 SZKOLENIE MOBILNEJ AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW - grupa ORLIK II - Odwołany trening rozwiń

W środę na obiektach PSW gdzie odbywają się nasze treningi odbędzie się szkolenie Mobilnej Akademii Młodych Orłów, z tego powodu trening Orlika II zostaje odwołany. Chętne osoby zapraszam oczywiście na szkolenie ponieważ jest ona skierowana do trenerów ale także i do rodziców. Serdecznie zapraszam wykład godz 16.00-17.00 trening pokazowy oraz gra selekcyjna 17.15 na hali.

WAŻNE !!Piątek- 11.01.2019 - Noworoczny Festyn Sportowy + Sesja zdjęciowa zawodników rozwiń

W piątek w hali PSW w godzinach 16-19 odbędzie się coroczny festyn sportowy skierowany do zawodników AMO oraz ich najbliższych z tego powodu treningi w tym dniu zostają odwołane. Zachęcam rodziców do ubrania strojów sportowych ( konieczna zmiana obuwia!! ) i spędzenia tych kilku chwil na integracje oraz wspólna zabawę. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swojej pociechy, miejsca na hali starczy każdemu.
Poczęstunek jak co roku wszystko w rękach rodziców ale trenerzy tez coś przyniosą, nie za dużo bo zostanie, ale jakieś ciastko, paluszki, picie, owoce itp.

Prosiłbym o obecność oczywiście wszystkich zawodników z wszystkich grup!!! Podczas całej imprezy będzie z nami fotograf reprezentacji Polski który wykona dzieciom zdjęcia na stronę tzw. główki oraz zdjęcia grupowe. Jeżeli ktoś planowałby przyjechać później proszę mnie powiadomić to poczekamy ze zdjęciem poszczególnej grupy.

Dzieci koniecznie w strojach AMO - koszulka, spodenki, getry !

Zapraszam serdecznie w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Wyróżnienia za 100% obecności na treningach! rozwiń

Wyróżnieni zawodnicy za miesiąc grudzień : Skrzat: Weremiuk Jakub, Pańczuk Paweł, Dragan Aleksander Żak I : Sudak Marcel Micewicz Ernest, Pawluczuk Kacper, Wąsowski Maksymilian, Osypiuk Szymon, Żak II: Litwiniuk Wojciech, Biegajło Miłosz, Chomicz Franciszek, Jadczuk Jan, Głuchowski Piotr Orlik I: Oremczuk Jakub, Zgorzałek Karol, Jędrzejewicz Natalia, Kałan Dominik, Lesiuk Bartosz, Węgrzyniak Bartek, Szydłowski Kuba, Czmielowski Filip Orlik II: Matuszewski Jakub, Onieszczuk Kacper, Wielkie Gratulacje i oby tak dalej !

Grupy

Sztab szkoleniowy

trener koordynator
Michał Karpiszuk
wyślij wiadomość
II trener
Elżbieta Edel
wyślij wiadomość
asystent
Bartosz Mazur
wyślij wiadomość
asystent
Robert Kellas
wyślij wiadomość

Plan zajęć

Galerie

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.