Znajdź nas na:

Akademia Młodych Orłów

Czego życzę reprezentacji Polski? Kto zostanie królem strzelców EURO? Jak powinna grać reprezentacja Polski, żeby wygrać mistrzostwo Europy? Na te pytania m.in. odpowiadają finaliści turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” z województwa warmińsko-mazurskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12.

Akademia Młodych Orłów

Niemal 100 dzieci z całej Polski znalazło klub dzięki treningom w Akademii Młodych Orłów. Ponad 100 zmieniło barwy klubowe. Działający od dwóch lat projekt AMO konsekwentnie realizuje swój główny cel, którym jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.

Akademia Młodych Orłów

Czego życzę reprezentacji Polski? Kto jest twoim ulubionym piłkarzem wśród kadrowiczów? Kto wygra EURO 2016? Na te pytania m.in. odpowiadają finaliści turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” z województwa małopolskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12.

Akademia Młodych Orłów

Tej tradycji nie mamy zamiaru zmieniać! Już 2 maja, kilka godzin przed finałem Pucharu Polski, na murawę PGE Narodowego wybiegną najlepsze drużyny XVI edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, by w decydujących meczach powalczyć o końcowy triumf. Finałowa batalia o możliwość gry na najbardziej spektakularnym polskim obiekcie rozpocznie się jednak już 3 dni wcześniej. Dziś prezentujemy jej szczegółowy harmonogram.

Akademia Młodych Orłów

Czego życzę reprezentacji Polski? Co trener Nawałka powinien powiedzieć piłkarzom w szatni przed meczem? Kto wygra EURO 2016? Na te pytania m.in. odpowiadają finaliści turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” z województwa lubelskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12.

Akademia Młodych Orłów

Czego życzę reprezentacji Polski? Kto zostanie królem strzelców EURO? Jak powinna grać reprezentacja Polski, żeby wygrać mistrzostwo Europy? Na te pytania m.in. odpowiadają finaliści turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” z województwa zachodniopomorskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.