Znajdź nas na:

Akademia Młodych Orłów

W niedzielę rozpocznie się trzeci turnus Letniej Akademii Młodych Orłów, w którym udział wezmą chłopcy z rocznika 2006. Ich zajęcia poprowadzą m.in. trenerzy Bartłomiej Zalewski, Wojciech Tomaszewski, Przemysław Małecki i Marcin Włodarski, razem z asystentami, trenerami przygotowania fizycznego, trenerami bramkarzy oraz fizjoterapeutą i lekarzem. Poniżej przedstawiamy listę powołanych zawodników.

Akademia Młodych Orłów

Rusza projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów! Już we wtorkowe popołudnie odbędą się szkolenia w Szczecinku i Węgorzewie. W pierwszej fazie projektu trenerzy będą odwiedzać powiaty w dwunastu województwach. W maju wystartują na Mazowszu, a od lipca rozpoczną pracę w województwach podkarpackim, kujawsko-pomorskim i lubuskim.

Akademia Młodych Orłów

Na trzecim i ostatnim zgrupowaniu Zimowej Akademii Młodych Orłów w Bydgoszczy tematem głównym była rywalizacja… dużych z małymi. Czy raczej – piłkarzy wczesno dojrzewających z późno dojrzewającymi. O tym dyskutowali trenerzy z Marcinem Dorną na czele oraz gość specjalny, Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Akademia Młodych Orłów

Podczas drugiego turnusu Zimowej Akademii Młodych Orłów z uczestniczkami pracowało szerokie grono trenerów, ze szkoleniowcami kobiecych reprezentacji narodowych na czele. Wśród nich znalazł się też Marcin Kasprowicz, sternik kadry do lat 19 i koordynator LAMO i ZAMO dla dziewcząt. – Wierzę, że futbol w wykonaniu kobiet będzie ewoluował bardzo dynamicznie. Wszystkim nam zależy na jak najwyższym poziomie szkolenia – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Akademia Młodych Orłów

Bydgoszcz – miasto, które wydało na świat wielu świetnych piłkarzy, w tym medalistów mistrzostw świata, Zbigniewa Bońka i Stefana Majewskiego. To właśnie tutaj formę szlifują uczestnicy Zimowej Akademii Młodych Orłów. 2 lutego odbyły się ostatnie zajęcia drugiego turnusu, w którym udział wzięło 80 zawodniczek z roczników 2004-2006.

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.