100 lat PZPN

Lata żmudnej pracy, pozyskiwanie i archiwizowanie materiałów. Gromadzenie plików wideo, a także grafik i ciekawostek. Oto jest! Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że od 16 października kibice reprezentacji Polski za darmo mogą korzystać z Biblioteki Piłkarstwa Polskiego. Wszystkie mecze biało-czerwonych, skróty i wiele, wiele innych tylko na naszej platformie. Od dziś cały futbol jest w jednym miejscu!

100 lat PZPN

Co łączy takich ludzi jak Jerzy Stuhr, Marcin Gortat, Piotr Adamczyk, Mateusz Borek, Joanna Jędrzejczyk, Maryla Rodowicz, pani ekspedientka w sklepie, pan handlarz z targowiska, barber, pizzer i kibic-senior? To proste – łączy ich piłka! Najlepiej widać to po naszym wyjątkowym filmie, w którym głosami setki osób bliżej lub dalej związanych z futbolem prezentujemy 100 piłkarzy nominowanych do Reprezentacji 100-lecia. Zobaczcie już teraz!

100 lat PZPN

W historii polskiego futbolu znaleźć można wiele sukcesów kadry narodowej – trzy medale Igrzysk Olimpijskich, dwukrotne trzecie miejsce na mistrzostwach świata. Stulecie Polskiego Związku Piłki Nożnej, przypadające na rok 2019, jest odpowiednim czasem, by uhonorować wybitnych piłkarzy reprezentacji Polski. W związku z tym każdego Kibica zapraszamy do wyboru własnej Reprezentacji 100-lecia!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności