Aktualności

Tylko u nas! Obejrzyj „Chcę więcej”! Zapraszamy!

Reprezentacja01.09.2016 
W trakcie Euro 2016, po meczu z Niemcami, Andrzej Twarowski napisał na Twitterze: „Mamy w Polsce pokolenie Chcę Więcej. Nie tylko w piłce. I to jest wspaniałe”. Trudno znaleźć zdanie lepiej oddające charakter grupy, którą w ostatnich latach zarządza selekcjoner Adam Nawałka.

Od tego tygodnia na naszym portalu możecie oglądać film, który przygotowywaliśmy dla Was w ostatnich miesiącach. Materiał, który ma wymiar o tyle wyjątkowy, że ogromną większość scen w nim zawartych, widzieli do tej pory tylko nieliczni. To świeże, ale też pełne emocji spojrzenie na to, co działo się we Francji wtedy, kiedy spoglądała tam cała Polska.

W ostatnich latach przyzwyczailiśmy Was do zakulisowych materiałów, które piłkarze zabarwiali wyjątkowym poczuciem humoru. Tym razem przedstawiamy Wam nieco inną perspektywę tego, co działo się wewnątrz kadry. Zabawnych sytuacji nie zabraknie, bo ta grupa ludzi jest naznaczona pozytywnym nastawieniem, ale tym razem znaczenie częściej podglądamy niż uczestniczymy. Dzięki temu otrzymujemy trochę szerszy obraz tego, jak funkcjonuje reprezentacja w trakcie wielkiego turnieju.

Jesteśmy w szatni, pokojach, na treningach i wszędzie tam, gdzie tylko można natknąć się na naszych piłkarzy. A wszystko to przy akompaniamencie produkcji muzycznych jednego z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia, Kuby Karasia z zespołu The Dumplings. Jeśli chcecie obejrzeć to na komputerze, zróbcie „full screen” i załóżcie słuchawki, wtedy poczujecie się jakbyście naprawdę tam byli.

Miłego seansu! Trzymajcie za tych zawodników kciuki w nadchodzących eliminacjach, wystarczająco wiele razy pokazali, że na to zasługują.


„Chcę więcej”

Realizacja : Łukasz Wiśniowski

Zdjęcia : Jakub Rejmoniak, Łukasz Wiśniowski, Adrian Duda

Montaż : Adrian Duda

Muzyka : Kuba Karaś (The Dumplings)

Postprodukcja dźwięku : Alek Stachiewicz

Produkcja : LaczyNasPilka.pl

TAGI: Reprezentacja Polski, EURO 2016, Chcę więcej, Łączy nas piłka,

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności